U testiranju programa koji prikazuje statistike utakmice, u UEFA-i procjenjuju da će Hrvatska i Španija odigrati 2:2!
Upravo taj rezultat je dovoljan da bi Španija i Hrvatska prošle dalje, a Italija, unatoč eventualnoj pobjedi nad Irskom, ispala već u grupnoj fazi.
U takozvanoj prognozi utakmice na UEFA-i staji da je Torres doveo Furiju u vodstvo u šestoj minuti, a u istoj je Mandžukić poravnao na 1:1. Jelavić je u 51. donjeo Hrvatima prvo vodstvo na utakmici, a minutu kasnije Iniesta je postavio konačnih 2:2.
Italijanski dnevnik Correire dello Sport pita se da li je u pitanju neka greška, šala ili pak se sprema scenarij za izbacivanje njihove reprezentacije. Bit će sasvim sigurno zanimljivo pratiti utakmicu u Gdanjsku, koja počinje u 20:45 sati.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Prenosi Fabrizio Romano
Rijetko ko odbije ponudu Bayern Minhena, a ovaj igrač je upravo to uradio
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Mora se to promijeniti
Kakav šamar Nikoli Jokiću, više neće moći da...
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom