Gol Sneijder premalo

Realu bod

M. Maksimović

U subotu su odigrane dvije utakmice 31. kola Primere.Real Madrid je na gostovanju kod Mallorce osvojio samo bod, dok je Reacretivo osvojio sva tri...

Real je gotovao na Mallorci, a bolju igru u prvom poluvremenu krunisao je golom Sneijdera u 42.minuti. U 65. minuti Real je ostao sa deset igrača, isključen je Sergio Ramos, a Mallorca je igrača više vrlo brzo pretvorila u gol. Valero je bio strijelac u 72. minuti. U drugoj utakmici subotnjeg programa Recreativo je u gostima savladao Osasunu 1:0, jedini gol na utakmici
je postigao Florenta Sinama Pongollea u 37. minuti.