Italijanski stručnjak Luciano Spalletti glavni je kandidat da preuzme klupu fudbalske reprezentacije Rusije.
Prema navodima ruskih edija Spalletti je veoma blizu odluke da prihvati ponudu ruskog Saveza, a na mjestu selektora "zbornaje2 bi zamjenio Holanđanina Dicka Advocaata koji preuzima klupu PSV Eindhovena.
Spalletti je trenutno trener ruskog Zenita, no iako bi obavljao funkciju selektora, 53-godišnji trener bi ostao i u timu iz St. Petersbourga u kojem je od 2009. godine, a u Rusiju je stigao iz ekipe Rome.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?