Menadžer Manchester Cityja, Roberto Mancini izjavio je kako je uvjeren da je Mario Balotelli najtalentovaniji talijanski fudbaler te je istakao da kao takav on mora uvijek biti u početnom sastavu Azzurra.
Svjedoci smo da je Mancini tokom šampionske sezone imao problema sa nestašnim napadačem, ali je na kraju krajeva uvijek o njemu govorio pohvalno.
"Mario uvijek mora igrati. On je najveći talent u reprezentaciji. Sa njim u ekipi, Italija je mnogo snažnija", kazao je talijanski stručnjak za Gazzetta dello Sport.
Mancini je također uputio sugestiju sunarodnjaku na klupi talijanske reprezentacije, Cesareu Prandelliju te je kazao:
"Engleska je dobro organizovana ekipa i kako bi pobjedili morate biti tehnički jači, brži i morate im nametnuti igru brzih pasova".
Bilo kako bilo, Mancini ne vidi Italiju kao jednog od osvajača Eura 2012.
"Kao pobjednike vidim Španiju ili Njemačku, ali ne bih svakako otpisao ni Ronaldov Portugal", za kraj je kazao trener šampiona Engleske.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Prate njegove partije na početku sezone
Austrijanci u strahu od bh. reprezentativca koji nije igrao u San Marinu: "Potezom sve završava"
Ovo bi bila prava bomba