Novak Đoković neđe odbraniti naslov pobjednika na ovogodišnjem Wimbledonu. U polufinalu je izgubio od Rogera Federera koji ukoliko osvoji turnir, preuzima prvo mjesto na ATP rang listi.
Nakon meča, Novak je priznao Rogeru, da je bio bolji.
''Roger je od početka igrao dosta agresivno, igrao je na visokom nivou. Znao sam da to Roger može, ali sam znao da i ja mogu isto tako igrati, ali ovaj put nisam igrao. U ovakvim mečevima je najvažnije da ste konstantni, što ja nisam bio. Bilo je uspona i padova u ovom meču, ti padovi su me koštali ulaska u finale. Imao sam vrlo loš procenat ubačenog prvog servisa i u takvoj situaciji se teško možete suprostaviti onako raspoloženom Federeru'' rekao je nakon meča Novak Đoković.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Napustio pripreme i vratio se u Bosnu i Hercegovinu
Transfer Mulahusejnovića u Sepahan propao, Iranci se nisu držali dogovora · Saznajemo
Mađarska u finalu SP
Srbi su možda kraljevi bazena, ali danas su sami sebe skupo koštali
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove