Jednostavno, to se i očekivalo. Od petka navečer, odnosno od trenutka kada je Andy Murray ušao u finale, na Ostrvu je navrijedniji komadić papira postala ulaznica za finale.
Sretnici koji su već ranije osigurali ulaznici mogli su još jutros krenuti prema All England Clubu. Neki prema centralnom terenu, neki na ''Henman Hill'' mjesto koje će biti krcato navijačima. Bez obzira na kišu, mnogi su već svija mjesta zauzeli. Inače, prema informacijama koje stižu iz Londona, ulaznica za finale je dosegla cifru od nevjerovatnih 20.000 funti, naravno na internetu, jer prodaji karata nema od ranije.
Andy i Roger su do sada međusobno igrali 15 puta, Murray je slavio osam puta, ali to je danas manje važno, ili uopšte nevažno. Danas se samo računa ovo veliko finale.
''Roger je favorit, na ovoj podlozi on je jedan od najboljih svih vremana. Ima toliko opcija, spreman je u svakom trenutku pravi udarac.Protiv njega je jako teško igrati na trav, pogotovo se braniti i zbog toga dajem prednost Federeru.Do sada je bio u ovakvim situacijama, zna kako treba reagovati, šta uradit. Očekujem da Federer bude maksimalno agresivan'' priča Boris Becker, trostruki osvajač Wimbledona.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Čovjek specifičnog imena, a velikog traga u atletici
Preminuo Jack Daniels
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Velika pobjeda Studenata