Svojevremeno jedan od najboljih bekova u NBA Jerry Stackhouse potpisao je ugovor sa ekipom Brooklyn Netsa.
Ovaj iskusni šuter prošlu je sezonu nosio dres Atlanta Hawksa, za koje je odigrao 30 utakmica, sa prosjekom od oko devet minuta provedenih na parketu.
Sa Netsima je potpisao saradanju na jednu sezonu, uz platu od 1,3 miliona dolara, te mu je namijenjena uloga da sa klupe svojim iskustvom pomaže mlađim igračima.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Evo o čemu je riječ