Fudbalski klub Barcelona je objavio cijene karata za najgledaniju ligašku utakmicu u sezoni, a odmah se moglo primijetiti da su cijene znatno više u odnosu na prošlosezonske.
Uprava katalonskog kluba je odlučila povisiti cijene karata ito: 12,5 posto za mjesta koja se nalaze uz aut-liniju, 18 posto za mjesta iza golova, te čak 33 posto za najbolja mjesta na stadionu.
To u prevodu znači da morate izdvojiti 298 eura, ukoliko želite gledati El Clasico sa najboljih pozicija.
Susret u kojem će Barcelona ugostiti Madriđane, igrat će se 7. novembra.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Magija na Mokrom Docu
Od večeras i Bosna i Hercegovina zna ko je i šta Marko Livaja!
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Oglasio se poznati reditelj