Nekadašnji najbolji strijelac Eurolige Igor Rakočević vratio se danas u Crvenu zvezdu sa kojom je potpisao ugovor na dvije godine.
Ovaj 34. godišnji košarkaš je karijeri i počeo u Zvezdi, za koju je nastupao od 1995. do 2000. godine, a potom i u sezoni 2003/2004.
Nakon toga igrao je za Budućnost, Minessota Timberwolvese, Tau Ceramicu, Pamesu, Real Madrid, Efes i Sienu.
Rakočevic je osvojio nacionalne šampionate u svim zemljama u kojima je igrao. Bio je dva puta najbolji strijelac Eurolige, kao i MVP najkvalitetetnijeg evropskog klupskog takmičenja.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Oglasio se Goran Vučević