I pored najava da će reprezentativac Bosne i Hercegovine Sejad Salihović dobiti kapitensku traku od trenera Markusa Babela, njemački stručnjak se odlučio za domaćeg igrača Tima Wiesea.
Pored ovog dvojca, kandidati za kapitensku traku su još bili Marvin Compper, Sebastian Ruday i Fabian Johnson.
"Uvijek sam govorio da želim iskusnog igrača za kapitena, igrača koji ima iskustvo i karizmu da preuzme tako važnu ulogu u timu", istakao je Babbel.
Tridesetogodišnji golman Tim Wiese još uvijek nije upisao službeni nastup za Hoffenheim, a prethodno je branio za Fortunu, Faiserslautern, te Werder iz Bremena, za koji je upisao 194 nastupa u periodu od 2005. godine, do preslaska u Hoffenheim.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Ne biraju se sredstva
Na obali Drine teška bruka srpskog fudbala u režiji Aleksandra Vučića: Ovo su tri žrtve!
Pojačanja još pristižu