Rudar se ide nadigravati

Lamondzava debituje na Pecari

Adnan Beganović

Gruzijac Apolon Lamondzava novo je pojačanje Rudar Prijedora i on će debitovati protiv Širokog Brijega. Lamondzava je prošao škole Fejenorda i Ajaxa u Holandiji, a bio je i član Spartaka iz Moskve.

"Igra na poziciji ofanzivnog veziste i riječ je o školovanom fudbaleru koji ima kvalitet i koji će igru Rudara moći da podigne na veći nivo. Papiri iz Holandije su stigli i Lamondzava može da igra u Širokom Brijegu", rekao je trener Rudara Velimir Stojnić.

Do prije dvije sezone Rudar Prijedor je pobjeđivao na Pecari, a i uoči ovog gostovanja u klubu gaje velike ambicije pred put u Hercegovinu.

"Idemo da se nadigravamo, nemamo problema oko sastava, svi igrači su u kombinaciji i želimo da u Širokom Brijegu odigramo jednu dobru i kvalitetnu utakmicu i zašto ne reći da želimo i da pobjedimo", dodao je Stojnić.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.