Prema pisanju italijanskih medija milanski Inter je zainteresovan da u januaru u svoje redove dovede reprezentativca Bosne i Hercegovine i člana rimskog Lazija Senada Lulića.
Italijanski Il Tempo navodi kako će gotovo sigurno Neroazzuri poslati ponudu za Lulića u januaru, ali ovaj list ističe kako će Inter morati pobijediti Chelsea u trci za potpis našeg reprezentativca.
Rukvodstvo tima iz Milana spremno je Laziju za usluge Senada Lulića platiti odštetu od osam miliona eura, te se u klubu nadaju kako će Nebeskoplavi iz Rima pristati na tu ponudu.
Podsjećamo da su ranije svoj interes za Lulića pored aktuelnog prvaka Evrope Chelseaja iskazivali torinski Juventus, te minhenski Bayern, a u Laziju su najavili kako su spremni za pregovore sa svakim ozbiljnim kupcem.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Derbi 4. kola Wwin Prve lige FBiH
Odlična utakmica i drama u Gabeli: Sloboda promašila penal u 95. minuti, pa Smajić zabio za trijumf
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi