Mladi ofanzivac Amer Osmanagić prije nekoliko trenutaka potpisao je ugovor sa Fudbalskim klubom Sarajevo.
Na Holiday Marketu u bordo kućici sreli smo i Osmanagića, koji je bio oduševljen zbog toga što je postao član Sarajeva.
"Da, potpisali smo ugovor do ljeta 2014. godine i tako smo završili pregovore koji su trajali nekoliko dana. Zadovoljni smo jer smo doveli kvalitetnog igrača koji će nam puno pomoći u ostvarivanju naših ciljeva", kazao je direktor Sarajeva Dino Selimović za SportSport.ba.
"Šta da kažem, oduševljen sam. Nisam se puno dvoumio kada sam dobio poziv od ljudi iz Sarajeva. Ovo je veliki klub, mene čeka jedno odlično iskustvo. Želim da zajedničkim snagama napravimo nešto veliko", govori za naš portal Osmanagić.
SportSport.ba vam ubrzo donosi i video izjavu ovog talentiranog nogometaša. Ostanite uz nas.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom
Srbija traži zamjenu za Piksija - Na listi želja Mourinho, ali i najveće trenersko ime iz BiH
Press konferencija Barcelone