Selektor urugvajske fudbalske reprezentacije, Oscar Tabarez, oduševljen je Barcelonom. Naime, Tabarez smatra da je Barcelona najbolja momčad koju je ikada gledao.
"Fasciniran sam Barcelonom. Katalonska momčad igra najbolji fudbal koji sam gledao", kratko je rekao Tabarez.
"No, želim naglasiti da proces sazrijevanja Barcelone kao momčadi ne traje dvije ili tri godine. Igrati fudbal kao Barca nije lako kako se možda čini. To je savršenstvo, a taj proces traje dugo vremena i zahtjeva određenu vještinu i obuku", dodao je urugvajski stručnjak.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Ni on nije mogao zadržati emocije