Trener Barcelone Tito Vilanova, trenirao je momčad prvi put nakon što je podvrgnut operativnom zahvatu.
Jučer ujutro se po prvi put pojavio na travnjaku nakon šokantnog saznaja da će ponovo morati na operaciju tumora. Ipak, nije vodio prvi trening, da bi se navečer ponovo pojavio u trening centru, ito u punoj opremi, spreman da trenira svoj tim.
Njegova pojava na terenu izazvala je oduševljenje kod igrača, a najemotivniji susret imao je sa Ericom Abidalom, koji je proživio sličnu sudbinu, te se pobjednički vratio fudbalu iako je malo ko očekivao takav ishod.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
To će biti dan za pamćenje