Njemačka teniserka Andrea Petković podvrgnuta je operativnom zahvatu meniskusa desnog koljena i kako sada stvari stoje s teniskih terena će biti dva mjeseca odsutna.
Operativni zahvat obavljen je u Hessingpark klinici u Augsburgu.
"Jako sam zahvalna liječničkom timu koji me operisao. Prekinuli su godišnje odmore zbog moje operacije i zbog toga im mnogo hvala", izjavila je Andrea Petković, teniserka koja je rođena u Tuzli.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trenutno uživa u Istanbulu
Ovaj igrač je tiha patnja Zvezdana Terzića, daje mu "kule i vile" za potpis: "Kao sinu ti kažem..."
Saznali potencijalnog protivnika u trećem pretkolu
Nevjerovatna sreća pratila Zrinjski u žrijebu Lige prvaka · Udarna vijest
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pokušao se sudržati, ali...
U Srbiji bijesni kada su čuli reakciju hrvatskog komentatora na gol Zvezde, jednostavno nije izdržao
Napustio pripreme i vratio se u Bosnu i Hercegovinu