Američka teniserka Serena Williams zbog bolova u leđima predala je meč osmine finala teniskog turnira u Dubaiju, u kojem je igrala protiv Francuskinje Marion Bartoli.
Francuska teniserka u četvrtfinalu će grati protiv Dankinje Caroline Wozniacki, koja je u osmini finala bila bolja od Kineskinje Jie Zheng sa 6:0 i 6:1.
Nastup na turniru u Dubaiju zbog povrede pete otkazala je i Bjeloruskinja Viktorija Azarenka.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove
Ne, nije kraj: Nakon Arnautovića Crvena zvezda spremila još dva spektakularna transfera!
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nova prodaja na Koševu?