Građani se uključuju u utrku

Real nudi 70 miliona funti za Balea, City pokazuje interes

Ekipa Real Madrida navodno je spremna da ponudi vrtoglavih 70 miliona funti za igrača Tottenhama, Garetha Balea.

Mladi Velšanin je jedan od najboljih igrača engleske Premier lige ove sezone te se zbog toga nalazi na meti velikih klubova širom Evrope.  

 

Prema navodima britanskog The Expressa Madriđani neće štediti novac kada je u pitanju dovođenje ovog sjajnog fudbalera, a u utrku se prema posljednjim informacijama uključio i aktuelni prvak Engleske, Manchester City.


Sa druge strane, londonski Tottenham se trudi da ovog fudbalera zadrži u svojim redovima barem još jednu sezonu.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.