Preokret na Poljudu

Hajduk u prvoj utakmici finala savladao Lokomotivu

Nogometaši Hajduka i zagrebačke Lokomotive odigrali su prvi susret finala Kupa Hrvatske, a Splićani su na Poljudu slavili sa 2:1.

Nakon "nule" u prvih 45 minuta, u nastavu nešto bolje izdanje oba kluba i gledatelji su mogli uživati.

Lokosi su prvi poveli u 53. minuti. Domagoj Antolić je s desetak metara preciznim udarcem donio radost gostima iz Zagreba.

Hajduk uspijeva izjednačiti u 66. minuti. Samo što je ušao u igru, Maglica je na ubačaj Kouassija pogodio za izjednačenje.

Tri minute kasnije, Maglica je gurnuo loptu za Jakoliša, ovaj do Kouassija, koji pogađa za 2:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.