Robert Lewandowski ne gubi nadu u prelazak u Bayern München ovog ljeta, iako Borussia Dortmund ne želi da proda napadača rivalskom klubu.
Direktor Borussije Hans Joachim Watzke ranije je izjavio da njegova ekipa neće dopustiti 24-godišnjem igraču da pređe u redove evropskog i njemačkog prvaka. No, poljski reprezentativac se nada da će u Dortmundu promijeniti mišljenje i dopustiti mu odlazak.
"Ne mislim da je to konačna odluka čelnika kluba i očekujem da se uskoro stvari promijene", rekao je napadač za agenciju DPA.
- Sada uživam u odmoru, ali očekujem da se stvari uskoro pokrenu i promijene", dodao je.
Lewandowski ima ugovor s Borussijom do juna 2014.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Prate njegove partije na početku sezone
Austrijanci u strahu od bh. reprezentativca koji nije igrao u San Marinu: "Potezom sve završava"
Ovo bi bila prava bomba