Menadžer Manchester Cityja, Sven Göran Eriksson uskoro bi mogao dobiti otkaz, javio je engleski list The Observer.
"Čelnici kluba poručili su Erikssonu da su njegovi dani na klupi Citya odbrojani", navodi se u listu.
Vlasnik kluba, Thaksin Shinawatra, nikako nije zadovoljan načinom igre njegove momčadi nakon obećavajućega starta u sezonu.
Shinawatra je ljetos u klub uložio skoro 50 miliona Eura, i nikako nije zadovoljan trenutnom formom, te je postavio ultimatum švedskom stručnjaku "ili će poboljšati igru ili će morati tražiti novu sredinu".
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Nije tome mjesto na stadionu