Jose Mourinho je kao menadžer izuzetno uspješan i autoritativan, po prirodi kažu da je znatno opušteniji, ali kada je posao u pitanju onda ni sa kim nije na ti.

Mourinho je vrhunski trener, izuzetno autoritativan i onda mu teško pada ako se pojavi igrač koji ima nešto protiv njegovih metoda ili stavova.

"Mourinho je veći pobjednik od Guardiole"

Rekao je Alan Pardew

Alan Pardew se u razgovoru za engleske medije dotakao rivalstva između Pepa Guardiole i Josea Mourinha, a prema njegovom mišljenju portugalski stručnjak ima veči pobjednički mentalitet.

EPA

Nedovoljno kažnjena brutalnost Harryja Kanea

Tottenham je još i dobro prošao na Etihadu

Manchester City je danas "razbio" ekipu Tottenhama na svom terenu. Građani su na kraju slavili rezultatom 4:1, a poraz Pijetlova bi možda bio još ubjedljiviji da je Harry Kane u 52. minuti zaradio crveni karton.

(Foto: Screenshot) Sudija je odlučio nagraditi Kanea žutim kartonom za pogibeljan start đonom na stajnu nogu fudbalera Citya.

Pepova mašina melje redom: Pregažen je i Tottenham

Uvjerljiva pobjeda Cityja

Manchester City bez dileme je najbolji tim u Engleskoj. Večeras su to na Etihadu ponovo dokazali i u 18. kolu Premiershipa su razbili Tottenham sa uvjerljivih 4:1.

Teško da ijedan tim u Engleskoj može zaustaviti Manchester City na putu ka tituli. Ono što oni pokazuju na terenu vjerovatno da u ovoj zemlji nikad ranije nije viđeno. Pomeli su i jednog od velikih rivaka (Foto: EPA)

Građani gaze ka novoj pobjedi, Tottenham u nokdaunu

Tottenham nemoćan na Etihadu

Manchester City se nalazi pred novog pobjedom u engleskoj Premier ligi, s obzirom da je Kevin De Bruyne pogodio za prednost Građana od 2:0.

Gundogan "načeo" Tottenham

Građani vode na Etihadu

Veliki derbi 18. kola Premier lige na Etihadu igraju domaći Manchester City i Tottenham, a Građani su nakon 14 minuta igre došli do vodstva.

Stadion svjetlosti dočekao pobjedu nakon 364 dana

Tinejdžer na debiju donio trijumf Sunderlandu

Navijači Sunderlanda su napokon dočekali da njihova ekipa upiše domaću pobjedu na Stadionu svjetlosti, a Crnim mačkama je u tome pomogao 18-godišnji Josh Maja.

Svi pričaju o žutom kartonu Marcosa Alonsa

Počistio kartone na genijalan način

Marcos Alonso prekrasnim je pogotkom donio pobjedu Chelseaju u meču sa Southamptonom (1:0), ali se nakon meča mnogo više priča o žutom kartonu kojeg je dobio u finišu meča.

Majstorije Alonsa i Ozila za pobjede Chelseaja i Arsenala

Premiership, 18. kolo

Aktuelni engleski prvak Chelsea pobijedio je Southampton sa 1:0 u susretu 18. kola engleske Premier lige.

Majstorskim pogotkom Alonsa Chelsea je stigao do teške pobjede nad nezgodnim rivalom. Težak trijumf je upisao i Arsenal, koji je igrao bez Kolašinca.

Majstorija na Stamford Bridgeu

Fantastičan slobodnjak Marcosa Alonsa

Chelsea je u posljednjim sekundama prvog poluvremena utakmice 18. kola Premier lige uspio stići do vodstva protiv Southamptona.

Deeney pogibeljnim startom ostavio Watford na cjedilu

Kapiten domaćih zaradio direktan crveni karton

Iako su u današnji susret ušli kao favoriti fudbaleri Watforda, na svom terenu, na poluvremenu gube rezultatom 0:2 od Huddersfielda, a da stvari budu gore po njih, u 33. minuti su ostali sa desetoricom.

Dembele slučajno pronašao blago u podrumu

Nevjerovatna priča

Iz Belgije nam dolazi pomalo nevjerovatna priča u kojoj je glavni akter belgijski reprezentativac Mousa Dembele.

Jeste da je engleska Premier liga, ali u Stokeu je kao na bh. stadionima

Odgođen meč protiv Čekićara

Pet susreta 18. kola engleske Premier lige trebalo je početi danas u 16:00 sati po našem vremenu, ipak za sada su arbitri signalizirali start samo četiri utakmice, jer je meč Stokea i West Hama odgođen.