Menadžer Arsenala Arsene Wenger želi očajnički da pojača ekipu do kraja ljetnog prijelaznog roka.
Wenger je stoga poslao 20 miliona eura ponudu Bayernu za veznjaka Luiza Gustava.
Dosad su Topnici doveli jedino Francuza Sanoga iz Auxerrea, pa bi Brazilac bio prvo "ozbiljnije" pojačanje.
S druge strane, Gustavo će manje igrati od dolaska Pepa Guardiole na Allianz-Arenu, posebno kada se zna da je Pep doveo Thiga Alcantaru iz Barcelone na toj poziciji.
Navodno je Bayern prihvatio ponudu Arsenala, te ostaje se postigne dogovor između Gustavovih menadžera i čelnika londonskog kluba.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Nakon ispadanja u drugu ligu