Nogometaši Benfice slavili su minimalnu pobjedu na teškom gostovanju u Estorilu.
Benfica je stigla do četvrte pobjede i tako došla na treću poziciju, ali i dalje je u zaostatku za vodećim Portom pet bodova, dok drugoplasirani gradski rival Sporting ima tri boda više.
Već u 10. minuti Lima je glavom loptu poslao u mrežu domaćih, a u samoj završnici prvog dijela isti igrač nije upio da pogodi sa bijele tačke.
Rezervista Oscar Cardozo je u 72. minuti ispravio njegovu pogrešku i donio sigurnijih 2:0 svojoj momčadi, a minutu kasnije Balboa smanjuje na 1:2, no Estoril nije uspio izbjeći poraz.
Primeira, 7. kolo:
Estoril - Benfica 1:2 (Balboa 73/ Lima 10, Cardozo 72)
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nije bilo nimalo ugodno