Rukometaši Vojvodine savladali su crnogorski Lovćen sa 30:23 u utakmici šestog kola regionalne SEHA lige.
Novosađani su pred svojom publikom slavili sa 30:23, a na poluvremenu je prednost srbijanskog predstavnika iznosila pet golova (17:12).
Za ekipu trenera Momira Ronića najviše je učino Elezović sa devet, dok je Pilipović postigao pet golova. Čizmović je, također, postigao pet golova u redovima crnogorskog sastava.
Makedonski Vardar je sa 29:27 savladao Nexe iz Našica. Vardar je vodeći sa četiri pobjede iz šest utakmica, dok je Nee doživio i treći poraz. Za domaću momčad šest golova postigao je Lazarov, a po pet Marković i Raković. Na drugoj strani Vujić je postigao sedam golova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Simanić se osjeća izdanim