Ligue 1, 12. kolo

Oliveira donio Rennesu bod protiv Marseillea, mogao sva tri

Drugi susret 12. kola francuske Ligue 1 odigrali su Rennes i Marseille, a na kraju nije bilo pobjednika (1:1).

Rennes i Marseille su momčadi koje konkuriraju za izlazak na evropsku scenu. U međusobnom duelu podijelili su bodove, iako će za preostala dva boda više da žale domaći nogometaši...

Oliveira je u devetoj minuti postigao pogodak za 1:0, ali je Ayew samo sedam minuta kasnije izjednačio na 1:1.

Imali su domaći igrači veliku priliku da dođu do novog vodstva, pa vjerovatno i pobjede, u 75. minuti, ali je Oliveira, strijelac prvog gola, promašio penal.