Kup BiH

Široki neokržnjen prošao Bijeljinu

Široki Brijeg je još prije dvije sedmice riješio svoj status četvtfinaliste u Kupu Bosne i Hercegovine.

Široki je na Pecari, prije 15 dana, razbio Radnik s 4:1, a i u Bijeljini je stigao do pobjede.

U prvom poluvremenu, poprilično dosadnom, Široki je imao 1:0. Bukač je u 17. minuti centrirao, a Marić kaznio slabu reakciju domaćeg golmana Lučića i loptu plasirao u mrežu.

Solidnu priliku gosti su imali u 30. minuti, kada je Marić s 20-ak metara pucao malo preko gola. Radnik je u nastavku poneki put i zaprijetio. U 55. minuti Radulović je imao šansu, no Bilobrk je bio sjajn na golu Širokog.