Bivši mladi reprezentativac BiH Mateo Sušić uspješno se oporavio od neugodne povrede fibule.
Sušić je ljetos dres Istre zamijenio dresom njemačkog Energie Cottbusa u čijem se najboljem timu ubrzo ustalio, ali ga je neugodna povreda sa terena udaljila puna dva mjeseca.
"Već bez problema treniram sa ostatkom tima i nadam se da ću biti spreman za naredni meč koji igramo u petak protiv FSV Frankfurta," kaže Sušić za naš portal.
Cottbus je novu sezonu otvorio neočekivano loše pa nakon četrnaest kola zauzima posljednje mjesto u njemačkoj Cvajti. Ipak Sušić nije pretjerano zabrinut.
"Ne raduju nas posljednje igre i rezultati, ali se za opstanak ne plašim jer sigurno ima dosta timova od kojih smo kvalitetniji. Trenutna pozicija samo je splet nesretnih okolnosti po nas," dodao je Sušić.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ništa od Evropske lige