Hrvatski rukometni internacionalci, Janko Kević i Vedran Zrnić, pojačali su redove Wisle Plock čije boje brane i naši reprezentativci Muhamed Toromanović i Ivan Milas.
Poljski vicešampion u nastavak sezone ući će jači za Kevića i Zrnića.
Kević, koji je dugo godina nastupao za Nexe u Wislu dolazi iz Katara, a s poljskim klubom potpisao je ugovor do kraja dodine.
S druge strane Zrnić je potpisao ugovor do kraja sezone, a u Wislu dolazi nakon sporazumnog raskida ugovora sa Gummersbachom.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ništa od Evropske lige
Nezapamćen fijasko Rijeke u Grčkoj, iste večeri je klub prodan
Mijenja stručni štab