Bh. reprezentativni čuvar mreže Asmir Begović danas je sa svojim Stoke Cityjem upisao tek treću ovosezonsku pobjedu. Popularni Lončari su na svom Britannia stadionu sa 2:0 savladali posljednjeplasirani Sunderland.
Za Begovića je ovo bio četvrti ovosezonski "clean sheet", a nije ni čudo što je sjajni bh. golman sačuvao svoju mrežu kada se pogleda reakcija u kojoj je bez ikakve namjere kopačkom zakačio protivničkog igrača dok je u manirima štoper ispucavao loptu.
Pogledajte:
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije
Kada je on viđen u Beogradu od tog trenutka više niko ne spominje Arnautovića - On je Zvezdin san!
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Velež ostvario pobjedu
Čudo Almedina Ziljkića na Areni Rođeni!
Dobio svega petnaestak minuta
Početak sezone u Danskoj odmah je donio popriličan udarac za Benjamina Tahirovića
Magija na Mokrom Docu