Semir Štilić prije nešto više od 18 mjeseci napustio je Poljsku u kojoj je za četiri godine ostavio itekako dubog trag i iz koje se izborio za status reprezentativca Bosne i Hercegovine.
Nakon epizoda u Ukrajini i Turskoj koje neće pamtiti po lijepom, Štilić je ponovo stanovnik Poljske, ali ne Poznana kao prethodno već Krakowa gdje od nedavno igra za Wislu.
„U Ukrajini i Turskoj nije nikakvo čudo kada vlasnik kluba uđe u svlačionicu i počne galamiti na igrače sam određujući taktiku,“ kazao je Štilić, te priznao da je prilikom odlaska u Ukrajinu najviše mislio o novcu:
„Manje sam mislio o fudbalskom razvoju, a više o novcu. Tu sam pogriješio, ali i na greškama naučio lekciju. U Ukrajini sam promijenio svoje prioritete, danas drugačije razmišljam i sa 26 godina više ne mogu donijeti pogrešnu odluku kakvu sam prethodno donio. Vlasnik Karpata Petro Dyminy je sebi davao za pravo da igračima govori kako trebaju igrati.“
Promo
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Štimac i Trivunović odabrali početnih 11
Poznati su početni sastavi za utakmicu između Zrinjskog i Sloge
Press konferencija Hrvatske
Dalić zbog njih godinama trpio kritike, a večeras je dočekao najslađu osvetu: "Meni je to svetinja"
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Donio odluku