U okviru proslave 103. rođendana, Hajduk će u utorak 18. februara sa početkom u 17 sati na Poljudu ugostiti italijanski Udineseu, objavio je splitski klub.
S obzirom na to da tog datuma nije reprezentativna pauza, oba će tima pred gledaoce na Poljudu istrčati u najjačim sastavima.
Hajduk je prije tri godine prilikom proslave stotog rođendana u Poljudu ugostio prašku Spartu, a ne tako davno u Splitu su gostovali i Bešiktaš i Barcelona.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Nekadašnji reprezentativac BiH
Bivši Zmaj šokirao izborom: Karijeru nastavlja u drugoj ligi Slovenije
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Fenomenalan turnir je odigrao bh. reprezentativac
Bosno i Hercegovino, imaš čime da se ponosiš: Edin Atić među pet najboljih u Evropi!
O njemu piše i popularni svjetski skaut