Memorijal Andrija Anković

Zrinjski i Čapljina u finalu turnira u Gabeli

Mostarski Zrinjski i Čapljina finalisti su 24. izdanja Memorijala Andrija Anković koji se igra u Gabeli.

U prvom polufinalnom meču, nogometaši Zrinjskog savladali su Budućnosti iz Podgorice rezultatom 2:1.

Budućnost je preko Burzanovića u 17. minutu došla u vodstvo, da bi Pezo u 38. poravnao na 1:1. Konačan rezultat i pobjedu Plemićima donio je Danijel Stojanović u 43. minutu utakmice.

U drugom polufinalnom susretu Čapljina je bila bolja od domaćina GOŠK-a rezultatom 3:2. Pogotke za Čapljince postigli su Jeličić dva puta, te Jurčević, dok je za ekipu GOŠK-a oba pogotka postigao Popović.