Fudbaleri Lazija do kraja sezone neće imati podršku najvjernijih navijača koji su smješteni na sjevernoj tribini stadiona Olimpico.
Navijači Lazija već su nekoliko puta ove sezone napustili sjevernu tribinu. Međutim sada su odlučili da stupe u bojokot do kraja sezone. Predsjednik kluba, Claudio Lotito izgubio je povjerenje navijača, a zbog novih zakona navijačima Lazija nije dozvoljeno unošenje parola kojima iskazuju protest protiv predsjednika.
"Bila je to teška i bolna odluka, ali mi kao grupa smo odlučili da bojkotujemo utakmice do kraja sezone. Nemamo pravo da unesemo obične poruke, sa običnim pitanjima. Uskratili su nam pravo da protestujemo na civilizovan način. Ovo je kraj naše sezone na Olimpicu, a vratit ćemo se kada Lazio bude slavio 40 godina od osvajanja prvog Scudetta," stoji u saopštenju navijača Lazija koji večeras neće bodriti svoj tim u derbiju sa Milanom.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne bi nikog začudilo
Vučić sam "iskopao" novog selektora? U Srbiji ne vjeruju šta slušaju
Nevjerovatan scenarij bi to bio
Srbijo, šta si to doživila! Legenda progovorila: "Htjeli smo odustati od takmičenja jer je Vučić..."
Ne računaju na njega
Crvena zvezda pokazala izlazna vrata 'najvećoj prevari' - Koferi su mu već spremni
Ismir Mirvić trenutno u Maleziji