Dinamo s lakoćom u finale Kupa

Nogometaši Dinama savladali su i u uzvratu momčad Slaven Belupa, te se očekivano plasirali u finale Kupa Hrvatske.

Modri su u Koprivnici slavili s 2:0, a i na Maksimiru su bili bolji od momčadi Slavena. Dinamovcima je 2:1 pobjeda bila više nego dovoljna da prođu u finale Kupa.

Dinamo je poveo u 26. minuti. Halilović je obavio veliki dio posla, a Duje Čop pogodio za 1:0. Bio je to i konačan rezultat prvog dijela.

Malobrojnu domaću publiku šokirao je Nikola Rak golom za izjednačenje u 52. minuti, ali je u 83. minuti Brodić, koji je nešto ranije zamijenio Halilovića, pogodio za trijumf Zagrepčana.