Paranoja Josea Mourinha na klupi madridskog Reala izašla je na vidjelo nakon što je objavljena knjiga, "Posebni: Tamna strana Jose Mourinha", koju je napisao Diego Torres.
Informacije o ekipi procurile su iz svlačionice prije velikog duela sa Barcelonom u aprilu 2011. godine, a nakon utakmice Mourinho je svoje igrače nazvao izdajicama i kurvinim sinovima.
"Vi ste izdajice. Zamolio sam vas da ne pričate nikome o timu, a vi ste me izdali. To pokazuje da niste na mojoj strani. Jedini prijatelj kojeg imam u ovoj svlačionici je Granero, a nisam siguran da više mogu i njemu vjerovati. Ostavili ste me samog, vi ste najveći izdajnici sa kojima sam radio. Niste ništa više nego kurvini sinovi," rekao je Mou u svlačionici.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zanimljiv tekst je objavio slovenski list Delo
Vučić kapitulirao?! U Srbiji počeo da djeluje čovjek koji je strah i trepet: "Nisu imali izbora"
Poznat konačni poredak
Kiša mu je donijela sreću: Dino Beganović konačno može biti zadovoljan rezultatom
Nije mu bilo lako odabrati
Najveća krađa Srbije porijeklom je iz BiH, a izdao je Njemačku: "Ma, ovo prezime je srpsko"
Dva gola i asistencija
Strašan početak sezone Ajdina Hasića - Sam je demolirao Lech i to u Poznanu
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu