Na dan godišnjice velike navijačke tragedije koja se desila na Hillsboroughu, navijači Liverpoola priredili su nevjerovatan doček svojim fudbalerima pred duel sa Manchester Cityjem.
Upravo ovaj duel jedan je od ključni u borbi za šampionsku titulu za koju su oba tima kandidati. Fanovi tima sa Anfielda skoro 25 godina čekaju na šampionsku titulu, a da je ovo ta sezona u kojoj bi titula najbolje ekipe u Premiershipu mogla pripasti Redsima navijači osjećaju.
Upravo zbog toga svojim ljubimcima su na dan velike tragedije, koja je zadesila navijače Liverpoola, priredili herojski doček. Pogledajte kako je to izgledalo:
Promo
U novoj opremi do novih pobjeda
OFK Vida iz Gradačca uz Mozzart do višeg ranga
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Zakopane ratne sjekire?
Anel Ahmedhodžić se vraća u reprezentaciju BiH?
Emin Sefershaev morao kući
Ogroman skandal, Hrvati protjerali prvaka iz države: "Napustio je Hrvatsku s osmijehom"
Spektakularan gol zabio je Eder Militao
Ni navijači Real Madrida ne mogu vjerovati čemu su danas svjedočili na Bernabeu
Nakon jučerašnje utakmice
Navijači Manchester Uniteda bijesni na Amada Dialla, razlog je Garnacho!
Englezi najavljuju