Foto: EPA

Pepe provrijeđen

Real bez Pepea u finalu Lige prvaka?

Midhat Šljivak

Portugalski štoper Pepe, mogao bi propusti finale Lige prvaka, gdje će se njegov Real Madrid sastati s gradskim rivalom Atleticom.

Pepe je u remiju Kraljeva protiv Valladolida (1:1), povrijedio mišić, a zbog ove povrede Portugalac bi mogao propustiti veliko finale Lige prvaka protiv Atletica. 

Povredu je ovaj sjajni fudbaler zaradio u finišu utakmice s Valladolidom, pa bi Real mogao znatno oslabljen ući u duel s gradskim rivalom.

Real će u finalu biti lišen usluga Xabija Alonsa, koji je suspendovan zbog kartona, a problema s povredom ima i Cristiano Ronaldo. Ipak, prva zvijezda tima sa Santiago Bernabeua će biti spremna za susret s Atleticom.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.