Menadžer Arsenala Arsene Wenger rekao je da je dogovorio s upravom novi ugovor, te da će produženje saradnje uskoro biti ozvaničeno i napismeno.
Francuz je tako demantovao navode mnogih medija da će na kraju sezone, kada mu ističe aktuelni ugovor, napustiti londonski klub.
"Ugovor nije još gotov, ali stiže brzo. Ponosan sam na stav svog tima, koji je prošao kroz teška vremena. Uprkos razočaranjima, igrači su uvijek imali pozitivan stav, a nije nam baš bilo lako", istakao je Wenger.
Arsene Wenger je demantovao da njegova budućnost u Arsenalu zavisi od ishoda finalne utakmice FA Cupa između Arsenala i Hull Cityja. Arsenal je posljednji trofej osvojio još 2005. godine kada je u finalu FA Cupa slavio protiv Manchester Uniteda.
"Kada ste u istom klubu 18 godina i kada neko kaže da konačna odluka zavisi od jednog meča, to je za mene potpuna glupost", zaključio je 64-godišnji francuski trener.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šok za sve ljubitelja borilačkih sportova
Bokserska legenda pronađena mrtva
Podrška za nesretni narod
Ogromna palestinska zastava na utakmici Lige prvaka i dirljiva poruka
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Skromni dečko šuti i radi
"Emirov mali" ispisao historiju Barcelone - S Balkana je lansirano još jedno sportsko čudo!
Bh. sudija na udaru Francuza