Mersin posljednja prepreka

Adilović golom odveo Samsunspor na prag turske Superlige

Bh. internacionalac Eldin Adilović vodi Samsunspor nezadrživo prema turskoj Superligi...

Samsunspor je izborio finale doigravanja za plasman u najjaču tursku nogometnu ligu. Nakon 1:0 pobjede pred svojim navijačima protiv Ankaraspora, nogometaši Samsunspora su u gostima odigrali 1:1 i prošli u finale doigravanja.

Vodeći gol, vrijedan finala doigravanja, postigao je bivši napadač Željezničara u 31. minuti, a Ankaraspor je izjednačila preko Basdaga u 40. minuti.

Posljednja prepreka na putu do turske Superlige Adilovićevom Samsunsporu je Mersin, koji je u dvije utakmice bio uspješniji od Orduspora.