Sevilla je boljim izvođenjem penala pobijedila Benficu u finalu Europa lige, nakon što je rezultat nakon 12= minuta igre glasio 0:0.
Hrvatski reprezentativac i kapiten Andalužana Ivan Rakitić je podigao pehar osvajača Europa lige, a proglašen je i najboljim igračem finala.
Slavlje je bilo ludo, a neki će reći i preludo, šaleći se nakon što su vidjeli snimku poljupca Ivana Rakitića i Daniela Carrica.
Izgleda kao da su se poljubili u usta, ali vjerojatno samo izgleda. Kako bilo da bilo, ovaj poljubac je brzo postao hit na internetu.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Ni on nije mogao zadržati emocije