Pripreme Ragbi kluba Čelik za uzvratni susret sa Mađarskim prvakom, već uveliko traju, a utakmica se igra 07.03.2009. godine u Mađarskoj.
RK Esztergom je protivnik kojeg treba respektovati, ali utakmica odigrana u Zenici 30.11.2008. godine, daje nam za pravo da vjerujemo u ove momke i da se nadamo povoljnom rezultatu i prolazu u polufinale.
"Očekuje nas teška i rezultatski neizvjesna utakmica", napomenuo je trener Safet Čerim ne želeći da prognozira konačan rezultat, te dodao: "Na nama je da marljivo radimo i na treninzima damo svoj maksimum a rezultati će doći".
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Na Marakani milioni, ali...