Londonski Arsenal sa sto miliona funti dočekuje predstojeći prelazni rok u kojemu je cilj pojačati sve linije tima.
Arsene Wenger traga za kvalitetnim rješenjem u veznom redu, a njegova velika želja je Sami Khedira iz Real Madrida.
Ovaj reprezentativa Njemačke u Real je dospio iz njemačkog Stuttgarta, a tokom prošle sezone imao je dosta problema sa povreda zbog čega je propustio većinu utakmica.
Wenger je navodno za Khediru spreman platiti 23 miliona eura. U slučaju da potpiše za Arsenal Khedira bio bio treći Nijemac u ovom klubu nakon Mesuta Ozila i Lukasa Podolskog.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade