Fudbalska reprezentacija Kolumbije sa Svjetskog prvenstva eliminisana je u četvrtfinalu, a bolji od popularnih Kafeterosa bili su domaći fudbaleri Brazila rezultatom 2:1.
Ipak, nakon mnogo godina Kolumbija je konačno bila i više nego konkurentna na jednom Mundijalu, a to su fudbalski fanovi u ovoj južnoameričkoj zemlji shvatili već nakon grupne faze kada su izabranici Pekermana ostvarili maksimalne tri pobjede.
Koliko su Kolumbijci bili oduševljeni nastup svoje reprezentacije na SP-u svjedoči i veličanstven doček koji im je priređen u Bogoti.
Reprezentativci Kolumbije bili su itekako opušteni pred domaćom publikom, a mnogi od njih su pokazali zavidno znanje u plesu. Uostalom to su demonstrirali i tokom proslave svojih golova na Svjetskom prvenstvu. Pogledajte kako su plesali sa atraktivnim plesačicama pred više od 100 hiljada ljudi.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva