Mlada košarkaša reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom u polufinalu Evropskog prvenstva B divizije nad Ukrajinom rezultatom 89:71 ostvarila je plasman u finale, ali i u A diviziju.
Izabranici Alena Abaza bili su itekako raspoloženi nakon visoke pobjede nad Ukrajincima, a ovaj trijumf znali su proslaviti i sa publikom u dvorani KSC Ilidža.
Nakon što su zajedno sa svojim navijačima navijali na samoj tribini, potom su se spustili na parket te zajedničkim "upijačem" još jednom pozdravili svoju publiku za koju se nadaju da će ih nositi i do pobjede u finalnom susretu koji se igra od 20:15 takođe u dvorani na Ilidži.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatne scene iz Rige
Pešić nije mogao da šuti, ostavio je Srbiju u nevjerici: "Umjesto na trening išli su u crkvu"
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Velika pobjeda Studenata
Senzacija u Dubaiju: Bosna savladala CSKA
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Press konferencija Barcelone