Centar bh. reprezentacije Elmedin Kikanović uvjeren je kako naša selekcija može do plasmana na Evropsko prvenstvo, ali smatra da se do tog cilja može doći samo uz pravi pristup.
"Što se tiče priprema zasad sve ide po planu. Nakon turnira u Sarajevu nastavili smo pripremama. Slijede nam utakmice sa Švedskom, te turnir u Italiji. Imali smo problema s povredama, ali se nadam da ćemo uz maksimalan pristup uspjeti da se plasiramo na Eurobasket. Imamo dosta jakih provjera i nadam se da ćemo biti pravi kad bude trebalo", rekao je Kikanović, koji vjeruje da ćemo biti najbolji kad bude najpotrebnije.
"Svaki početak je težak. Svi smo došli s pauza, ali iz treninga u trening napredujemo.. Nadam se da ćemo biti najbolji kad bude najpotrebnije. Iako rezultati u pripremama nisu najbitini, ali pokušavamo dati sve od sebe", rekao je Kikanović.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću