Šampion odnio puni plijen

Zrinjskom pripala uspavanka u Zvorniku

Prvi trijumf sezone ostvario je aktualni prvak BiH Zrinjski koji je u Zvorniku rezultatom 2:1 porazio domaću Drinu.

Mudrom igrom, uz Plemići su ostvarili svoj krajnji cilj, a ključni igrači bili su napadači Mile Pehar i Stevo Nikolić.

Lijepu akciju Zrinjski je pogotkom za 1:0 krunisao u 33. minutu, a pogodio je Mile Pehar. U nastavku utakmice publika je gledala uspavanku sve do samog finiša kada su postignuta još dva pogotka.

U 80. minutu Deni Simeunović je dobro ubacio sa desne strane, a na loptu je zakasnio Stevo Nikolić. Dva minuta kasnije upravo Nikolić je ukrao jednu loptu i lobovao golmana Maksimovića za 2:0.

U 87. minutu Drina je došla do počasnog pogotka, a strijelac je nakon ubačaja Uzelca bio Vlado Ivanović.