Kamerunski napadač Samuel Eto'o nalazi se na meti Liverpoola, javljaju danas otočki mediji.
Iskusni kamerunski napadač, koji je nakon isteka ugovora sa Chelseajem, slobodan igrač, povezuje se sa brojnim klubovima, a današnje informacije s Otoka govore i da je menadžer Redsa, Brendan Rodgers, zainteresovan za Eto'oa.
Podsjetimo, otočki mediji su ranije špekuliusali da ovog Kamerunca u svojim redovima žele QPR i West Ham i Tootenham, a Ajax je navodno iskusnom napadaču poslao i konkretnu ponudu.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Nemile scene nakon završetka meča