Prodaju ga u narednom ljetnom prelaznom roku

City nema namjeru produžavati ugovor sa Toureom

Adnan Beganović

Iza reprezentativca Obale Bjelokosti i veznjaka Manchester Cityja, Yaya Tourea,  je fenomenalna sezona, no i pored toga čelnici Građana neće mu ponuditi novi ugovor.

U posljednjih nekoliko dana Manchester City je produžio ugovore s velikim brojem svojih ponajboljih igrača, no kako tvrde otočki mediji Toureu neće biti ponuđen novi ugovor.

Reprezentativac Obale Bjelokosti sa Cityjem je vezan ugovorom još dvije godine, a kako u ovom klubu ne razmišljaju o produženju istog, sve je izvjesnije da će ga u narednom ljetnom prelaznom roku pokušati prodati.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.