Odlasci Radamela Falcaa i Jamesa Rodrigueza teško su pali strastvenim navijačima francuskog Monaca.
Monaco se ovog ljeta riješio glavnih zvijezda. Otišao je Falcao u Manchester United, a zvijezda SP-a, Rodriguez, put madridskog Reala. Naravno da su takvi potezi čelnih ljudi kluba iz Kneževine izazvali revolt kod navijača.
Jedan navijač Monaca zatražio je povrat novca, odnosno povrat razlike u cijeni ovosezonske ulaznice, koja je skuplja nego prošle sezone, a tada su u klubu igrali i Falcao i Rodriguez.
"Navijači se osjećaju izdano. Izdani smo zato jer smo nasjeli priče o velikom projektu i prihvatili značajno povećanje cijena godišnjih ulaznica koje je klub nametnuo ovoga ljeta. Uslijedio je kolaps u prijelaznom roku i od visokih ambicija ostali su isprazni slogani. Zbog svega navedenog zahtijevamo da nam se vrati razlika u cijenama pretplata između ove i prošle sezone, a ako ne tražit ćemo kompletan iznos pa smo pretplate spremni i vratiti", napisao je jedan ogorčeni navijač.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Evo koja imena su najbliža klupi Orlova
Da li se ovdje krije potencijalno ime selektora Srbije za naredni "olimpijski ciklus"?
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići